Вітання бухгалтерам з нагоди професійного свята — Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

Вітання бухгалтерам з нагоди професійного свята

16 липня у залі засідань міської ради очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків, заступниця міського голови – начальниця фінансового управління міськради Вікторія Сусаніна привітали бухгалтерів виконавчого комітету та комунальних підприємств міста з професійним святом.

Міський голова висловив присутнім вдячність за високий професіоналізм у роботі, побажав дружити з цифрами, багато посміхатися і завжди отримувати за роботу лише найвищу оцінку.

«Ми з вами є однією великою бухгалтерською родиною, яка добре знає, що бухгалтерія – це така робота, яка ніколи не залишає у спокої. І при цьому вимагає високої точності, стриманості, розсудливості і передбачає велику відповідальність. Тому хочу побажати вам усіх гараздів як на професійній ниві, так і в особистому житті», – долучилася до вітального слова Вікторія Сусаніна.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість під час виконання службових обов’язків, а також з нагоди професійного свята, бухгалтерів відзначили Почесними грамотами та Подяками міського голови.