Вікторія Сусаніна: Збереження акцизу на пальне збереже місцевому бюджету 45 мільйонів гривень — Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

Вікторія Сусаніна: Збереження акцизу на пальне збереже місцевому бюджету 45 мільйонів гривень

Сьогодні,15 грудня, Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №4100-д від 05.11.2020.

За словами першої заступниці міського голови Івано-Франківська Вікторії Сусаніної, одним з найголовніших бюджетних питань для громад було збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне.

Народні депутати підтримали поправки за збереження зарахування до доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.

«Це позитивне рішення, адже втрата акцизу на пальне могла спричинити втрату 45 мільйонів гривень з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади, а це видатки на школи, садочки, лікарні тощо. Навантаження на видаткову частину місцевого бюджету досить сильне, він і без того зазнає значних втрат у часи економічної кризи, спричиненої пандемією», – зазначає посадовиця.

Детальніше про втрати і витрати бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади внаслідок пандемії COVID-19, станом на грудень 2020, читайте тут: https://www.facebook.com/viktoriia.susanina/posts/111089867517602