В Івано-Франківську розмір “Бюджету участі” знову збільшать. ВІДЕО — Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

В Івано-Франківську розмір “Бюджету участі” знову збільшать. ВІДЕО

Більше часу на реалізацію проєктів. Щорічна програма “Бюджет участі” в Івано-Франківську стартуватиме не з весни, як уже всі звикли, а з осені, – майже на пів року раніше. Так вирішили його куратори. Адже кажуть, через затяжну процедуру визначення переможців та виконавців робіт, на практичне втілення проєктів залишається обмаль часу.

Переможцями цьогорічного “Бюджету участі” стали 62 проєкти, запропоновані жителями Івано-Франківська. Вони розділили між собою майже 20 мільйонів гривень. І хоча рік наближається до завершення – ще близько трьох десятків громадських ідей – до кінця не реалізовані, йдеться в сюжеті телеканалу “Вежа”. 

В новому році очікується більша кількість претендентів на фінансування з “Бюджету участі”. І уже нині прогнозується зростання цього міського кошторису.

Програма партиципаторного бюджетування саме перебуває на стадії зміни положення. Оскільки запитів від іванофранківців надійшло чимало, каже куратор Христина Гнатів, приймають їх і досі – у соцмережах та на офіційному сайті “Бюджету участі”. Там також можна відстежувати успіхи попередніх переможців.

Детальніше – в сюжеті: