Уряд затвердив Порядок зарахування частини акцизного податку на пальне, що зможе надійти до бюджетів громад! — Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

Уряд затвердив Порядок зарахування частини акцизного податку на пальне, що зможе надійти до бюджетів громад!

17 березня КМУ затвердив порядок зарахування до бюджетів органів місцевого самоврядування частини акцизного податку з пального, яке вироблене або ввезене на територію України на І півріччя 2021 року. Яким, передбачається щоденний, у день надходження акцизного податку, розподіл його частини (13,44 відсотка) між бюджетами місцевого самоврядування.

Постанова набуває чинності з дня її опублікування.

Так, частка для відрахувань до бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади у першому півріччі 2021 року становить 0,006267776, що більше на 13,1 відсотків до частки першого півріччя 2020 року. Зазначимо, що до бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади за 2020 рік надійшло 54,3 мільйона гривень акцизного податку з пального.

Зарахування частини акцизного податку, що надійшов з 1 січня 2021 року, буде здійснено Державною казначейською службою у двотижневий строк з дня набрання чинності постанови.

Перша заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Сусаніна підкреслила, що в грудні минулого року Верховна Рада України підтримала поправки за збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку на пальне.

«Дякую тим нардепам, які активно долучились до того, щоб зберегти правку при розгляді бюджету та зберегти акциз у громадах!», – зазначила Вікторія Сусаніна.