У міськвиконкомі відбулися урочистості до Дня бухгалтера — Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

У міськвиконкомі відбулися урочистості до Дня бухгалтера

16 липня у залі засідань міської ради очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків, заступник міського голови – начальник фінансового управління міськради Вікторія Сусаніна та секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук привітали бухгалтерів виконавчого комітету та комунальних підприємств міста з професійним святом.

Міський голова висловив присутнім вдячність за високий професіоналізм у роботі, адже саме вони ведуть всю фінансово-господарську діяльність і виконавчих органів міської ради, і комунальних підприємств.

Також Руслан Марцінків привітав свою заступницю, начальницю фінуправління Вікторію Сусаніну та побажав, щоб було менше паперів, а більше реальних грошей.

«Ми з вами є однією великою бухгалтерською родиною, яка добре знає, що таке «гаряча пора» квартальних, піврічних і річних звітів. Бухгалтерія – це така робота, яка ніколи не залишає у спокої. І при цьому вимагає високої точності, стриманості, розсудливості і передбачає велику відповідальність. Тому хочу побажати вам здоров’я, натхнення, позитиву, побільше усмішок та підтримки від рідних та ваших колег», – долучилася до вітального слова Вікторія Сусаніна.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність та наполегливість під час виконання службових обов’язків, а також з нагоди професійного свята, бухгалтерів відзначили Почесними грамотами та Подяками міського голови.