Руслан Марцінків про Держбюджет-2020: Наступний рік для місцевого самоврядування буде непростим — Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

Руслан Марцінків про Держбюджет-2020: Наступний рік для місцевого самоврядування буде непростим

Відбулася пресконференція щодо питання, яким буде для місцевого самоврядування Держбюджет-2020.

Своїм баченням поділилися народний депутат України Зіновій Андрійович, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, очільник Делятинської ОТГ Богдан Клим’юк, селищний голова Богородчан Ростислав Заремба і виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення АМУ Юрій Стефанчук.

Міський голова Руслан Марцінків підкреслив, що прийдешній рік буде дуже непростим для влади на місцях.

“Підняття зарплат бюджетникам, напевно, не буде. Медична субвенція передбачена лише на три місяці. А що будемо робити далі? Ми досі до кінця не розуміємо, як фінансуватимуться наші комунальні підприємства. Прикарпаття мало отримати 163 мільйони гривень з фонду соцекономрозвитку, але зараз їх немає. Бо ці кошти досі не розблоковані”, – зазначив Руслан Марцінків.

Та додав, що є й дві невеликі перемоги для місцевого самоврядування. Перше – вдалося скасувати постанову, яка не дозволяла органам місцевого самоврядування регулювати тарифи на тепло. Друге – збережено акцизного податку для міст, сіл, селищ і ОТГ.

Підтримав міського голову і народний депутат України Зіновій Андрійович. Та зазначив, що важливо знайти той компроміс, який дасть можливість органам місцевого самоврядування продовжувати реформи.