Порядок надання допомоги застрахованим особам на період обмежувальних протиепідемічних заходів — Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

Порядок надання допомоги застрахованим особам на період обмежувальних протиепідемічних заходів

20 травня 2021 року, виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради затверджено Порядок надання допомоги застрахованим особам на період обмежувальних протиепідемічних заходів.

Цей Порядок розроблено з метою надання матеріальної підтримки ФОПам та найманим працівникам з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу) застрахованими особами, робота (економічна діяльність) яких тимчасово була зупинена внаслідок запровадження у 2021 році починаючи з лютого обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Надання допомоги застрахованим особам здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів 9 грудня 2020 р. №1236 (зі змінами в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2021р. №329), статті 2 Закону України “Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Порядок подання документів

Для призначення матеріальної допомоги застрахована особа, яка має право на отримання такої допомоги, особисто звертається в Департамент адміністративних послуг (ЦНАП м.Івано-Франківська) із заявою за визначеною в рішенні формою.

До заяви додаються:

– копія паспорта громадянина України;

– копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для фізичних осіб-підприємців);

– реквізити рахунку, відкритого в установі банку;

– копія банківського документа, який підтверджує отримання допомоги з Державного бюджету в розмірі 8 тисяч гривень.

Прийом документів проводиться з 1 червня 2021 року по 30 червня 2021 року.