Коротко про головне: Вікторія Сусаніна розповіла про надходження і видатки місцевого бюджету станом на лютий — Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

Коротко про головне: Вікторія Сусаніна розповіла про надходження і видатки місцевого бюджету станом на лютий

Перша заступниця очільника Івано-Франківської міської територіальної громади Вікторія Сусаніна розповіла про роботу підпорядкованих структурних підрозділів.

Короткий проміжний звіт опубліковано на офіційній сторінці посадовиці у фейсбуці.

Зокрема, йде мова і про роботу фінансового управління. Станом на 15.02.2021 року до бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади надійшло власних доходів 229,1 млн.грн., що в порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 2,3 млн.грн. (або 101 %), в тому числі:

загальний фонд – надійшло 219,9 млн.грн., або ріст до минулого року становить +5,8 млн.грн.( або 102,7%),

спеціальний фонд – надійшло 9,2 млн.грн., що в порівнянні з відповідним періодом минулого року менше на 3,5 млн.грн. (або 72,4%).

«Найбільш питому вагу в загальному обсязі загального фонду займають захищені видатки. Станом на 15 лютого 2021 року загального фонду профінансовано 183,3 млн грн захищених видатків, що становить 76,1 % від загального обсягу фінансування. А саме, на виплату заробітної плати та нарахувань направлено 175,3 млн грн, матеріальних допомог – 1,5 млн грн, стипендій – 1,8 млн грн, харчування – 2,3 млн грн, енергоносіїв – 4,7 млн грн.», – зазначила Вікторія Сусаніна.

З бюджету станом на 15 лютого 2020 р. вилучена в державний бюджет реверсна дотація в сумі 7,2 млн грн.

Також перша заступниця міського голови відзначила, що у січні було підготовлено на виконавчий комітет рішення «Про продовження дії рішень на 2021 рік», згідно якого було пролонговано на цей рік проєкти, які перемогли у 2020 році, а саме по наступних програмах:

-Міський конкурс проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства на суму 3, 8 млн. грн;

-Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Івано-Франківськ на суму 9 ,3 млн. грн.

«Це ті проєкти-переможці вищезазначених конкурсів, які не вдалось до реалізовувати у зв’язку з різних об’єктивних причин і, які будуть завершені та профінансовані цього року», – підкреслила Вікторія Сусаніна.