Бюджет Івано-Франківської МТГ-2022: яка сума на розвиток громади в наступному році? — Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

Бюджет Івано-Франківської МТГ-2022: яка сума на розвиток громади в наступному році?

Івано-Франківська міська рада ухвалила бюджет на 2022 рік.  Загальна сума доходів – майже 4 мільярди гривень. Вона складається з двох окремих частин: загальний фонд та спеціальний фонд.

В чому різниця між цими двома фондами і яка сума в нашому розпорядженні на розвиток громади в наступному році?

Про це розповіла перша заступниця голови Івано-Франківської міської територіальної громади Вікторія Сусаніна.

За словами посадовиці, кошти загального фонду використовуються на все, що стосується утримання нашої громади: поточний ремонт, прибирання, фінансування на утримання шкіл, садочків, гуртків, місцеві пільги та соціальний захист. Також з коштів загального фонду відбувається оплата праці працівників бюджетних установ, придбання медикаментів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню та бюджетам.

«Загальний фонд на наступний рік передбачає 3 206,8 мільйона гривень. Ще майже 800 мільйонів гривень – спеціальний фонд, в якому закладено «бюджет розвитку». Його сума на наступний рік – майже 550 мільйонів гривень, якими ми можемо більш-менш вільно розпорядитися для забезпечення розвитку інфраструктури нашої громади», – зазначила Вікторія Сусаніна.

В пріоритеті на цей рік:

– завершення робіт на розпочатих об’єктах;

– будівництво та реконструкція ДНЗ і шкіл,в тому числі дитячий садок в с. Крихівці Івано-Франківської міської ради (нове будівництво) та будівництво дитячого садка в м-ні «Каскад» в м. Івано-Франківську, які увійшли до ДФРР. Крім того виконуємо обіцянку по добудові НВК ЗОШ № 6 в м-ні «Опришівці»

– капітальний ремонт вулиць та доріг;

– капітальний ремонт міжбудинкових проїздів та дворів;

– будівництво спортивних та дитячих майданчиків.

«А також, левову частину з цих коштів спрямуємо на завершення об’єктів капітального будівництва, таких як міст через Бистрицю – Солотвинську і транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків – Надрічна», – додала перша заступниця міського голови.

Детальніше про джерела надходження до нашого бюджету, а також про видатки за галузями – за посиланням:

https://mfu.if.ua/ivano-frankivska-miska-rada-pryjnyala…/

Відеотрансляція сесійного засідання – тут:

https://www.facebook.com/viktoriia.susanina/posts/332360258723894